среда, 26 апреля 2017 г.

24-25 квітня 2017 року в м. Києві за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) пройшла Всеукраїнська нарада регіональних координаторів з 24 областей України та м. Києва з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом». Організатор заходу - ГО "Здоров'я через освіту".
Проект «Вчимося жити разом» продовжує навчання дітей і підлітків життєвих навичок (психосоціальним компетентностям), які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків тощо. Зазначимо, що на формування саме цих компетентностей спрямовано зміст освіти «Нова Українська Школа».

В процесі впровадження проекту «Вчимося жити разом» у 25 регіонах України планується наступне:
- удосконалення навчально-методичних матеріалів для вчителів та учнів;
- розробка і впровадження інноваційних он-лайн курсів для масової підготовки вчителів з методики викладання курсів на засадах компетентнісного підходу;
- підготовка фахівців початкової, основної та старшої школи для обласних інституцій післядипломної педагогічної освіти;
- моніторинг процесу впровадження та оцінка впливу проекту на знання, цінності, ставлення, уміння, поведінку учнів.
Проект «Вчимося жити разом» має повне ресурсне забезпечення http://autta.org.ua/ua/resources/learning-to-live-together/, а також статистично доведену ефективність впливу на знання, ставлення, уміння та поведінкові практики учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Ефективність проекту визначалась шляхом проведення он-лайн опитування за процедурою «ДО» та «Після». 
Поширення проекту «Вчимося жити разом» на всю Україну буде здійснюватися шляхом його інтеграції в програми післядипломної підготовки вчителів та навчання учнів. Відповідний план заходів затверджено наказом МОН від 21.04.2017 №624 «Про затвердження плану заходів на 2017 рік з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом». 
 Проект впроваджується за ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.



Комментариев нет:

Отправить комментарий